Drinki na Halloween, proste i smaczne.

Ostatni dzień Października wielu z nas kojarzy się z upiorami, czarownicami, duchami i innymi potworami. Tak, mowa o Halloween. Historię Halloween zapoczątkowali Celtowie, żyjący 2000 lat temu, którzy w pierwszy dzień listopada obchodzili Nowy Rok. Dzień 31.10 był końcem lata i żniw, a co za tym idzie początkiem nadchodzącej zimy, mrozu i głodu, które dla wielu ludzi zwiastowały nadchodzącą śmierć. Celtowie wierzyli, że w noc przed nowym rokiem zaciera się granica między żywymi i umarłymi, a duchy zmarłych powracają na ziemię. Z biegiem czasu Halloween stało się jednym z najpopularniejszych dni obchodzonych w Ameryce, co przyczyniło się do rozpopularyzowania obchodu tego dnia na cały świat.

W poniższym wpisie prezentuję Ci kilka pomysłów na upiornie pyszne drinki, które w łatwy i szybki sposób przygotujesz w domowym zaciszu, organizując swoje przyjęcie Halloween. Wspólne przygotowywanie koktajli to świetna zabawa, która uwieńczona jest przepyszną degustacją.

 

Pocałunek Wampira

Fiołki i truskawki są niebanalnym połączeniem, które zadziwią niejednego miłośnika orzeźwiających, słodko-kwaśnych cocktaili. Czy znajdziesz w sobie tyle odwagi, by skosztować tego intrygującego trunku?

więcej…

 

 

 

Sweet Poison

Czy słodka trucizna może być dobra? Przekonaj się sam jeśli jesteś miłośnikiem słodkich, a zarazem orzeźwiających smaków.

więcej…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Whisky Cookie

Idealne połączenie whisky ze słodką nutą ciasteczek oraz pomarańczy.

więcej…

 

 

Wywar Czarownicy

Wywar Czarownicy

Tajemniczy koktajl, który zaintryguje niejednego entuzjastę mieszanych trunków. Piekielnie niebezpieczny, obrzydliwie pyszny.

więcej…

 

 

Duszek

Duszek

Śmietankowo-kokosowa rozkosz dla miłośników kremowych drinków. Sympatyczny Duszek w Halloween-owej odsłonie.

więcej…

 

 

Zatrute Jabłko

Zatrute Jabłko

Nie daj się zwieść niewinnemu wyglądowi tego koktajlu. Zatrute Jabłko potrafi zamieszać w głowie.

więcej…

 

 

Trucizna Wdowy

Trucizna Wdowy

Trucizna Wdowy to upiorny koktajl, który z łatwością przygotujesz w domowym zaciszu. Przestraszony? Spokojnie 🙂 Szkodzi tylko w nadmiarze 🙂

więcej…

 


Dodaj komentarz

Prawa autorskie © DrinkMixer 2021